Výhody vaničky do kufra auta

Pridané: 19.1.2017 10:59:46 Počet zobrazení: 1607

19 Január 2017

Čo by ste mali vediet pred kúpou vaničky do kufra auta

Výhody vaničky do kufra auta

Gumové vs Plastové vaničky do kufra auta

 

Okrem motoristických prvkov automobilu je nie menej podstatnou časťou aj jeho interiér. Pokiaľ si chcete zachovať interiérový vzhľad svojho vozidla ako nový po čo najdlhšiu dobu, je veľmi podstatné, aby ste mu venovali aj dostatočnú starostlivosť. Ochrana interiéru je jednou z prioritných vecí, ktorú majiteľ auta rieši.

 

Najháklivejším miestom na znečistenie je práve batožinový priestor. Pri zlom upevnení prepravovaných vecí môže dôjsť k rôznym preliačinám či škrabancom. Pri preprave tekutín môže veľmi ľahko dôjsť k ich rozliatiu. Pokiaľ kufor nič nechráni, odstraňovanie fľakov sa môže stať veľmi problematickým procesom. Dokonca aj pri preprave bežného nákupu sa môže stať, že sa priestor kufra nechcene znečistí. Aj samotným vplyvom času dochádza k znečisťovaniu batožinového priestoru, kedy sa v kufri ukladá prach a drobné nečistoty.


Najlepšou ochranou pred znečistením a poškodením kufra auta je osadenie ochrannej gumenej alebo plastovej vaničky do kufra, vďaka ktorej bude zachovaný jeho pôvodný vzhľad. Vaničky do kufra ochránia celý priestor kufra auta pred mechanickým poškodením, špinou, tekutinami a inými nežiadúcimi vplyvmi. Majú vyvýšený okraj, čo chráni pôvodný interiérový koberec pred prípadným rozliatím tekutín. Odpudzujú vodu, sú odolné voči chemikáliám, roztrhnutiu, prepichnutiu či inému mechanickému poškodeniu. Niektoré druhy sú vybavené aj protišmykovými prvkami, ktoré zabraňujú pohybu nákladu ako aj samotnej vane do kufra auta.


Gumené vaničky do kufra auta sa vyznačujú rýchlou a jednoduchou montážou, keďže sú vyrobené a presne tvarované pre konkrétne modely áut. V batožinovom priestore dokonale držia a nie je potrebné ich nijakým spôsobom dodatočne upravovať. Sú vyrobené z kvalitnej gumy, ktorá je odolná voči nepriaznivým podmienkam a zaručuje tak ochranu proti fyzickému poškodeniu.


Gumová vaňa do kufra auta je nenáročná na údržbu, čistiť ich je možné viacerými spôsobmi. Môžete použiť klasický spôsob umytia saponátom a hubkou, alebo použite vysokotlakové umytie.

KONTAKT

Telefonické objednávky:

Juraj Hanták 
 Juraj Hanták
 0902 328 424
TOP PRODUKTY

telefonicke objednavky

 

Tovar k vám doručí kuriér UPS

logo UPS doručenie kuriérom

  

 

19
Január
2017

Výhody vaničky do kufra auta

Pridané: 19.1.2017 10:59:46 Počet zobrazení: 1608

Výhody vaničky do kufra auta Čo by ste mali vediet pred kúpou vaničky do kufra auta

Čítajte viac... Komentáre: 6

blank
  • Garancia vrátenia tovaru do 14 dní bez udania dôvodu
  • 8 rokov na slovenskom trhu
  • Doručenie tovaru do 24 hodín
  • Možnosť osobného odberu
  • Infolinka 24 hodín denne PO-NE
  • Overené zákazníkmi Heuréka.sk
  • Tovar zasielame do ČR do 48 hodín
×

Táto stránka používa cookies. Viac info