Gumové autokoberce do auta LOCKER Fiat Doblo od r. 2015→

NOVINKA

- kvalitné 3D gumové autorohože s okrajom 40 mm - udržujú svoj tvar a pevnosť pri teplotách-40 až 80 ° C - majú vysokú odolnosť proti opotrebeniu - drsná textúra na koberci spoľahlivo zabraňuje šmýkaniu topánok - autorohože sú hypoalergénne a nezapáchajú - niektoré sady obsahujú zadné prekrytie stredového tunela Čítajte viac

Odosielame za 1-3 prac. dni

Možnosti dopravy

30 € s DPH

EAN: RMFI302

Výrobca: L.LOCKER

 • Ikona

  Poštovné zdarma

  Platí pre všetky objednávky

 • Ikona

  Široký výber značiek

  tovar podľa značky vášho auta

 • Ikona

  8 rokov na trhu

  v obore sa vyznáme

 • Ikona

  Overené zákazníkmi

  na Heureka.sk

Gumové autokoberce do auta LOCKER Fiat Doblo od r. 2015→

Gumové autokoberce do auta LOCKER Fiat Doblo od r. 2015→

Odosielame za 1-3 prac. dni

30 € s DPH

3D rohože od spoločnosti L.Locker

Luxusné gumové autokoberce vyrábané v Rusku. Každá rohož je vytvorená pomocou technológie 3D - skenovaním interiéru ešte pred samotnou výrobou. Pasujú úplne presne a zapadnú do každého záhybu v podlahe auta. Plne sledujú obrysy podlahy vozidla, čím sa maximalizuje priestor a chránia pred znečistením. Vzhľadom k tomu, že ich tvar je v troch rozmeroch, nie je krytý priestor len pod nohami ale aj pod pedálmi. 3D rohože sú určené pre každý model automobilu. Majú elegantný tvar a vysoké okraje. Vhodné sú pre vodičov, ktorí si potrpia na kvalite a precíznosti.


Vyvýšený okraj 4 cm

Gumové autorohože majú optimálne rozmery na mieru podľa typu automobilu, s vyvýšenými okrajmi 40 mm, jemným, avšak účinným vzorovaním zabezpečujúcim vodičovi pohodlné ovládanie. Zvýšený okraj sa postará o to, že ani väčšie množstvo nechcenej špiny, snehu, blata zvonku nepretečie na podlahu auta. Špeciálne navrhnuté rohože pod pedálmi šoféra sú prispôsobené tak, aby vodiča žiadnym spôsobom neobmedzovali pri vedení vozidla. Kresba má optimálnu hĺbku, nespôsobuje nepohodlie práve vďaka svojmu tvarovaniu.

Gumové rohože L.Locker - miesto vodiča Rohože do auta - vodič + spolujazdec, predné rohože - pohľad zhora Vzor gumových rohoži L.LOCKER


Fixácia
Sada úchytov, ktorá zabezpečuje autorohož pred akýmkoľvek posunutím. Fixácia je predinštalovaná.
Nová technológia upevňovacieho systému je vodotesná, neumožňuje vode a nečistotám presakovať dovnútra karosérie. Fixácia je na rohožiach umiestnená podľa original modelu auta, ako ju výrobca v továrni vyrobí.


Ochrana stredového tunela

Podľa druhu vozidla zadné diely disponujú prekrytím stredového tunela tzv. "cross-piece". Vďaka ktorému je pokrytá celá plocha pod nohami pasažierov na zadných sedadlách. To je veľká výhoda ak často prevážate na zadných sedačkách viac ľudí alebo malé deti. Maximálne chránia pred znečistením, pritom údržba je veľmi jednoduchá.

Stredové prekrytie tunela Autentické foto rohoží - prekrytie stredového tunela


Materiál
Vyrobené z moderných a ekologických polymérových materiálov, kde plasticitu dodáva prírodný kaučuk.


Balenie

Balenie obsahuje autorohože podľa modelu auta. V cene je zahrnutá fixácia. Nie každé auto má 4 ks rohoží. Niektoré modely majú 3 ks. Počet rohoži zavisí od modelu auta.


Výhody 3D rohoží:

- udržujú svoj tvar a pevnosť pri teplotách -40 až 80 ° C;
- majú vysokú odolnosť proti opotrebeniu;
- drsná textúra na koberci spoľahlivo zabraňuje šmýkaniu topánok;
- autorohože sú hypoalergénne a nezapáchajú;
- niektoré sady obsahujú zadné prekrytie stredového tunela;
- majú zvýšené okraje vo výške 4 cm.


Video predstavenie 3D rohoží L.LOCKER

 Možnosti dopravy

Možnosti dopravy Dodanie kuriérom UPS - 0 € Kuriér UPS

 

Doručenie

Tovar doručujeme prostredníctvom kuriérskej služby Slovak Parcel Service. Kuriér vás pred dodaním bude informovať cez SMS a môžete sa s ním dohodnúť na čase, ktorý vám bude najlepšie vyhovovať. Tovar bude doručený nasledujúci pracovný deň od expedovania zásielky. O priebehu objednávky budete informovaný mailom, kde najdete čislo zásielky, ktorej stav možete sledovať online.

Prijímame

Prijímame

Okamžité online platby

Okamžité online platby

 

Táto stránka používa cookies. Viac info