Plastová vanička do kufra auta - SEAT ALTEA dolná poloha od r. 2016→

- plastová vanička do kufra má zvýšený okraj 5 cm - presne kopíruje batožinový priestor kufra - je ohybná a pružná - neprepustí vodu ani chemikálie (napr. benzín a pod.) - chráni batožinový priestor pred poškodením - ľahko umývateľná - vybavená protišmykovou plochou proti samovoľnému pohybu batožiny Čítajte viac

Odosielame za 1-3 prac. dni

Možnosti dopravy

26,50 € s DPH

EAN: 101429

Výrobca: REZAW-PLAST

 • Ikona

  Poštovné zdarma

  Platí pre všetky objednávky

 • Ikona

  Široký výber značiek

  tovar podľa značky vášho auta

 • Ikona

  8 rokov na trhu

  v obore sa vyznáme

 • Ikona

  Overené zákazníkmi

  na Heureka.sk

Plastová vanička do kufra auta - SEAT ALTEA dolná poloha od r. 2016→

Plastová vanička do kufra auta - SEAT ALTEA dolná poloha od r. 2016→

Odosielame za 1-3 prac. dni

26,50 € s DPH

Plastová vanička do kufra auta s protišmykovou plochou od firmy Rezaw-Plast

Vaničky do kufra auta od poľského výrobcu Rezaw-Plast presne kopírujujú dno batožinového priestoru - do auta padnú ako uliate. Plastová vanička do kufra auta s protišmykovou plochou zabezpečí dokonalú ochranu dna kufra pred znečistením. Vanička je vyrobená presne podľa tvaru dna batožinového priestoru konkrétneho typu vozidla. Je absolútne bez zápachu alebo vône.

Vysoký a pevný okraj do 5 cm
Zvýšený okraj po celom obvode vaničky ocení každý, komu sa v kufri vyleje veľké množstvo tekutín. Cez pevný okraj sa nedostane na pôvodné čalúnenie žiadna voda, sneh, blato, bežné nečistoty. Vaňa je schopná zadržať vodu aj chemikálie v prípade vyliatia. Nejedná sa o univerzálne vaničky, ale presne tvarované podľa tvaru kufra daného auta.

Plastové vaničky do kufra auta sa vyrábaju presne na mieru kufra každého vozidla Vaničky do kufra s vyvýšeným okrajom až 5 cm 

Vaňu možno ľubovoľne ohýbať
Vanička do kufra je plastová podložka určená na dno batožinového priestoru. Presne kopíruje tvar kufra, je vyrobená z modifikovaného polyetylénu - z pružnej zmesi kaučuku a plastu, je teda gumová a plastová zároveň. Vďaka tomu je takmer nezničiteľná, drží svoj tvar. Vaňu možno ľubovoľne ohýbať, vždy sa po ohnutí vráti späť do pôvodného tvaru. Nepraská. A dá sa rolovať.

Protišmyková podložka v strede vaničky
Na stredovej časti vane je zabudovaná protišmyková podložka, ktorá slúži pri prevoze proti samovoľnému sa pohybovanie batožiny v kufri. Nalepená protiskĺzová vrstva na vrchnej strane vaničky zaručuje, že prepravovaný tovar zostáva na mieste. V porovnaní s gumovou vaničkou je rozdiel v dizajne, plastová vanička má v strede nalepenú protišmykovú vrstvu a zároveň je tvrdšia.

Presne kopíruje tvar kufra, je vyrobená z modifikovaného polyetylénu - z pružnej zmesi kaučuku a plastu, je teda gumová a plastová zároveň

Výhody plastovej vaničky do auta:
- presne kopíruje batožinový priestor kufra
- zvýšený okraj 5 cm
- je ohybná, Veľmi dobre sa s ňou manipuluje
- neprepustí vodu ani chemikálie (napr. benzín a pod.)
- chráni batožinový priestor pred poškodením
- farba: čierna
- umývateľná
- vybavená protišmykovou plochou proti samovoľnému pohybu batožiny

Video ukážka plastovej vaničky do kufra auta od firmy Rezaw-Plast

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt kúpili tiež:

 Možnosti dopravy

Možnosti dopravy Dodanie kuriérom UPS - 0 € Kuriér UPS

 

Doručenie

Tovar doručujeme prostredníctvom kuriérskej služby Slovak Parcel Service. Kuriér vás pred dodaním bude informovať cez SMS a môžete sa s ním dohodnúť na čase, ktorý vám bude najlepšie vyhovovať. Tovar bude doručený nasledujúci pracovný deň od expedovania zásielky. O priebehu objednávky budete informovaný mailom, kde najdete čislo zásielky, ktorej stav možete sledovať online.

Prijímame

Prijímame

Okamžité online platby

Okamžité online platby

 

Táto stránka používa cookies. Viac info