Autorohože alebo autokoberce?

Autorohože gumové alebo textílne autokoberce?

Určite sa mnohí z vás pýtajú, ako si správne vybrať pri kúpe textilnych autokobercou alebo gumových autorohoží . Každý nákup je špecifický, kvôli individuálnemu vkusu a praktickosti.
Ak chcete pomôcť, v tomto článku sú popísané výhody a nevýhody, ktoré majú textilné koberce do auta a gumové autorohože do auta.Značiek ako napríklad:

alfa-romeo audibmwcitroenchevroletdaciaford

nissanmazdaškodapeugeotseatwvtoyota

 

 

ILUSTRAĆNÉ FOTO

guma-textílne

 

Tu je niekoľko praktických tipov, ktoré Vám pomôžu vo Vašom výbere:

Veľa vodičov verí, že gumové rohože na mieru sú ľahšie udržované a chránia čalúnenie vozidla pred znečistením. Je to len polovičná pravda. Gumové autorohožky do auta sú 2-3cm vyvýšené, to zabraňuje úniku vody a nečistôt. To má samozrejme zmysel, ak si na topánkach nesieme veľké množstvo bahna, pretože to je ľahšie odstrániť než z textilného autokoberca na mieru. V opačnom prípade, ak je to veľké množstvo vody, lepšie pomôžu textilné autokoberce. V zime sa sneh okamžite premení na vodu. V gumových vaničkových autorohožiach vytvorí „mláku" a tá sa ťažko odparí cez ventilačný systém.

Opakujúce sa nastupovanie a vystupovanie zhoršuje problém. Voda v žľabe! Čo s tým? Pre túto príležitosť sú vyhovujúcejšie textilné koberce. Môžete byť radi, že nemáte vodu až po okraj.
Treba dodať, že zabránia preniknutiu vody až na dno. Ich kapilárna štruktúra spôsobí, že sa voda rozloží na väčšiu povrchovú plochu, ktorá je vystavená prúdu vzduchu rýchlejšie a vaše rohože sú suché. Vďaka skúsenostiam a spätnej väzbe zákazníkov vieme, že obľúbenejšie sú textilné koberčeky do auta na mieru. Argument je aj ten, že sú krajšie a menej problémové na údržbu. V lete je to jasný výber. Drvivá väčšina si vyberie textilné autokoberce. Pri hodnotení klientov vedie reprezentatívnosť, vizuálna integrácia s pôvodným čalúnením vozidla a možnosť výberu individuálnej farebnej schémy, čo uľahčuje výber a spokojnosť užívateľov. Textilné autokoberce majú rôzne farebné obloženia, lemy a nápisy. Zatiaľ čo gumové autorohože do auta sú ponúkané hlavne v čiernej, šedej a béžovej farbe.

Samozrejme sú aj ľudia, ktorí si počas roka vymieňajú gumové autorohože  s autokobercami textilnymi.

Myslíme, že v týchto niekoľkých vetách Vám pomôžeme so správnym rozhodnutím.

adfaasfa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O nás

Dobrý deň,

vážení zákazníci sme internetový obchod s 8 ročnou históriou, sprianznivými výsledkami a spokojnosťou vás zákazníkov.

Zaoberáme sa automobilovým priemyslom a autami všeobecne, nakoľko sme internetový obchod, stále rozširujeme svoju ponuku produktov. Snažíme sa stále prispôsobovať vašim požiadavkám. 

Veľmi nás to baví pracovať s ľuďmi a aj preto sme rozšírili tím o ďalšieho spolupracovníka J. Majerecha...

Predvoľby súkromia

Tento eshop používa ku skvalitneniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto eshopu s tým súhlasíte. 

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti