Odstúpenie od zmluvy

Stiahnite si prosím formulár "Odstúpenie od zmluvy" v súlade s ust. § 12 ods. 1 zákona č. 108/2000 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji v znení neskorších predpisov - možnosť vrátenia tovaru do 14 pracovných dní od jeho prevzatia. Nevsťahuje sa na výrobky zhotovené na mieru. 

Kam vrátiť tovar

Spolu s vyplneným formulárom o odstúpení od zmluvy a dokladom o kúpe môžete tovar vrátiť osobne v Prievidzi alebo zaslať tovar na adresu:

Adresa prevádzky

MAGNUS COMPANY s.r.o.
Stavbárov 62/10
971 01 Prievidza
Slovenská republika

Odporúčame zákazníkom, aby si vyhotovili pre vlastnú potrebu kópiu faktúry, dokladu o kúpe.
Odporúčame tovar zasielať doporučene a ako poistenú zásielku.

Tovar prosím neposielajte na dobierku, takýto tovar nepreberáme.

Naše povinnosti 

Prevádzkovateľ e-shopu sa vám ako zákazníkovi zaväzuje vrátiť cenu zaplatenú za príslušný tovar vrátane nákladov na dopravu v zmysle ust. §9 ods. 3) zákona č. 102/2014 Z.z. ako i nákladov preukázateľne vynaložených na objednanie tovaru do 14 dní odo dňa doručenia odstúpenia od zmluvy - rovnakým spôsobom aký bol použitý pri platbe za tovar, pokiaľ vy ako zákazník nepožiadate inak. Zákazníkovi nie sú účtované žiadne poplatky. 

V prípade, ak je vrátený tovar poškodený, použitý, opotrebovaný alebo neúplný, prevádzkovateľ (predávajúci) si môže uplatniť právo na náhradu škody v civilnom konaní na príslušnom súde.

Vrátenie poštovného

Ak sa rozhodnete odstúpiť od zmluvy - hradíte poštovné za odoslanie tovaru sami.
Platbu zákazníkovi vrátime prevodom na účet do 14 dní od prevzatia tovaru.
Spôsob platby sa môže zmeniť len v prípade, ak s tým vy ako zákazník súhlasíte. 

Právo na odstúpenie od zmluvy má podľa zákona len spotrebiteľ

Spotrebiteľa zákon definuje ako fyzickú osobu - nepodnikateľa, ktorá pri uzatváraní a plnení spotrebiteľskej zmluvy nekoná v rámci predmetu svojej podnikateľskej činnosti, zamestnania alebo povolania. Ak uvediete v objednávke identifikačné údaje o svojom podnikaní (IČO, DIČ alebo IČ DPH), potom nemáte právo na odstúpenie od zmluvy.

Spotrebiteľa chráni napríklad zákon č. 250/2007 o ochrane spotrebiteľa alebo zákon č. 102/2014 o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru na diaľku.

 

Predvoľby súkromia

Tento eshop používa ku skvalitneniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto eshopu s tým súhlasíte. 

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti