Velúrové koberce do auta

Pridané: 13.3.2024 15:49:33 Počet zobrazení: 105

13 Marec 2024

Velúrové koberce do auta sú vyrobené z materiálu nazývaného velúr, ktorý je mäkký, pohodlný na dotyk a elegantný.

Velúrové koberce do auta v troch farebných odtieňoch od firmy lacné autorohože

Velúrové koberčeky do auta sú hrubšie ako textilné autokoberce a majú elegantnejší vzhľad, sú mäkšie a kvalitou pôsobia veľmi luxusne.

Preto sú označené ako rada Luxus v kategórií autokoberce.

Pre ich kvalitu a hrúbku plnia aj funkciu protihlučných kobercov a spríjemňujú pohodlie cestujúcim. Sú kvalitné a takmer nezničiteľné, preto majú dlhú životnosť.

Dizajn velúrových autokobercov na mieru

Velúrové autokoberce do auta máme dostupné v štyroch rôznych farbách a to v čiernej, béžovej, tmavošedej a bledošedej. Spolu s jedinečným a variabilným lemom si môžete vytvoriť dizajn, ktorý najlepšie zapadne do vášho auta. S jednoduchou údržbou budete mať koberce vždy v perfektnom stave.

Rôzne farby lemovky na velúrový koberec Rôzne farby priadze na velúrové autokoberce

 

Velúrové koberce do auta vyrábame na mieru, aby vám dokonale sadli do vášho interiéru. Dbajte preto prosím o správne vyplnenie typu auta a ďalších vlastnostiach v objednávke.


Sú vyrábané s osobitnou starostlivosťou a pozornosťou k detailom, aby ste mohli mať autokoberce presne tak, ako ste si predstavovali. Výsledok je nielen esteticky príjemný, ale aj praktický, pretože takéto koberce dokonale zohľadňujú tvar a rozmery vášho auta.


Ich presný strih zabezpečuje, že koberce sa dokonale prispôsobia podlahe vášho vozidla, a tým aj zachovajú jeho štýlový a čistý vzhľad.


Pre jemnosť velúrových autokobercov a luxusným výzorom za dostupnú cenu sú veľmi obľúbené medzi majiteľmi áut, ktorí dbajú o interiér auta.


Velúrové autokoberce na mieru patria do luxusnej rady autokobercov na mieru a sú k dispozícií takmer pre všetky auta.

Stačí si kliknúť na autokoberce , vyberte si značku vášho auta napr. škoda a ďalej jeho model napr. octavia a tu si vyberte radu Luxus. Až by ste si s niečím nevedeli poradiť kľudne nás kontaktujte.

Navigácia pre výber velurových autokobercov

 

Kľúčové vlastnosti velúrovových autokobercov


Mäkkosť a pohodlie: Ich mäkká textúra a príjemný povrch zvyšujú pohodlie pri jazde a robia z každej jazdy príjemný zážitok.


Luxusný vzhľad: Velúrové autokoberce sa vyznačujú luxusným vzhľadom, ktorý pridáva elegantný nádych do interiéru vozidla.


Vysoká absorpčná schopnosť: majú vynikajúcu schopnosť absorbovať vlhkosť a zachytávať nečistoty, čo pomáha udržiavať čistotu podlahy vozidla.


Odolnosť voči opotrebeniu: Sú odolné voči opotrebeniu a majú dlhú životnosť, čo zaručuje ich dlhodobú efektivitu a vynikajúci vzhľad aj po dlhšom používaní.


Jednoduchá údržba: Ľahko sa udržiavajú, čistia a vysávajú, čo užívateľom uľahčuje starostlivosť o interiér ich vozidla.


Vyrobené na mieru: Koberce sadnú do vášho interiéru s najväčšou presnosťou, pretože vyrábame koberce na mieru podľa presne daných rozmerov daného typu auta.


Dostupnosť vo viacerých farbách a dizajnoch: Sú k dispozícii v rôznych farbách a dizajnoch, čo umožňuje zákazníkom vybrať si taký, ktorý najlepšie vyhovuje ich osobným preferenciám a štýlu vozidla.


Garancia kvality a dlhá životnosť: Velúrové autokoberce patria k tým najkvalitnejším. Radíme ich do luxusnej triedy a známe sú aj dlhou životnosťou.


Cenová dostupnosť: Napriek ich luxusnému vzhľadu a kvalitnému prevedeniu držíme ich cenu dostupnú pre širší okruh zákazníkov.

 

Vyberte si svoj velúrový autokoberec. Kliknite na autokoberce, vyberte značku a typ auta a radu autokobercov LUXUS.

Predvoľby súkromia

Tento eshop používa ku skvalitneniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto eshopu s tým súhlasíte. 

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti