Vaničkové autorohože - Nissan Note II od r. 2013→

- praktický zvýšený okraj 3 cm po celom obvode - ľahko umývateľné, dokonca voňajú - každé balenie obsahuje sadu 4 ks plastových fixácií - presne prispôsobené tvaru vášho auta - guličkový zdrsnený vzor proti šmýkaniu topánok - vyrobené zo syntetického kaučuku Čítajte viac

Odosielame za 1-3 prac. dni

Možnosti dopravy

30,30 € s DPH

EAN: 201818

Výrobca: REZAW-PLAST

 • Ikona

  Kvalitný zákaznícky servis

  baví nás pomáhať vám, pýtajte sa!

 • Ikona

  Široký výber značiek

  tovar podľa značky vášho auta

 • Ikona

  8 rokov na trhu

  v obore sa vyznáme

 • Ikona

  Overené zákazníkmi

  na Heureka.sk

Vaničkové autorohože - Nissan Note II od r. 2013→

Vaničkové autorohože - Nissan Note II od r. 2013→

Odosielame za 1-3 prac. dni

30,30 € s DPH

Vaničkové autorohože Rezaw-Plast

Rezaw-Plast je poľský výrobca gumových vaničkových rohoží. Patria k najobľúbenejším, vďaka vysokým 3 cm okrajom. Zvýšený okraj zadržuje vodu, nečistoty, prach, sneh a chráni interiér auta. Gumové koberce sú vyrobené presne pre typ vášho vozidla - do auta padnú ako uliate. Farba gumených rohoží Rezaw-Plast je čierna.

Rohože sú ideálne pre vodičov pracujúcich v lese, tých čo často bývajú na horách a všetkých čo chcú svoje auto udržiavať v maximálnej čistote.

Rohože do auta Rezaw-Plast Guličkový vzor - protišmykový povrch rohoží Rohože do auta - umiestnenie pod vodičom

Vyvýšený okraj 3 cm
Praktický vyvýšený 3 cm okraj po takmer celom obvode rohože dokonale ochráni podlahu vášho vozidla od všetkých nečistôt, vody, snehu, blata ... . Pod pedálmi vodiča je rohož prispôsobená tak, aby ho neobmedzovala. Naopak, rohože sú v mieste pedálov (pod pravou nohou vodiča) spevnené, aby sa zabránilo ich predčasnému opotrebovaniu. Keďže ide o najviac namáhané miesto, tento problém býva hlavne pri dámskych opätkoch.

Fixácia
Každá sada vaničkových gumových autokobercov obsahuje 4 fixácie pre upevnenie predných kobercov k podlahe auta. Fixácie v rohožiach sú na rovnakom mieste, ako sú fixátory v podlahe.
Povrch rohoží je pokrytý protisklzovými vzormi - tzv. guličkami, ktoré sú zdrsnené. Tieto miniatúrne výstupky spolahlivo zabraňujú šmýkaniu topánok.

Guličkový vzor povrchu rohoží - protišmykový Fixácia Rezaw-Plast 4 ks - okrúhle, plastové Fixácia - balenie obsahuje 4 ks okrúhlej plastovej fixácie

Materiál
Ako materiál sa používa mäkký netoxický kaučuk. Rohože obsahujú čiastočne recyklovaný plast - bez nepríjemného zápachu, ktorý je typický pre lacné čínske rohože. Rohože od Rezaw-Plast dokonca voňajú.

Balenie
Počet rohoží v jednom balení závisí od modelu vášho auta. Väčšinou sú rohože dodávané v sade po 4 ks + 4 fixácie pre upevnenie predných autorohoží k podlahe auta.

Výhody rohoží Rezaw-Plast

- praktický zvýšený okraj 3 cm po celom obvode
- ľahko umývateľné, dokonca voňajú
- dajú sa používať celoročne
- každé balenie obsahuje sadu 4 ks plastových fixácií
- presne prispôsobené tvaru vášho auta
- guličkový protišmykový vzor
- vyrobené zo syntetického kaučuku
- zachovávajú si svoju elastickosť v rozmedzí teplôt -40 ° C až + 110 ° C

 

Ilustračné video Gumových rohoží Rezaw-Plast 

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt kúpili tiež:

 Možnosti dopravy

Možnosti dopravy Dodanie kuriérom UPS - 3 € Kuriér UPS

 

Doručenie

Tovar doručujeme prostredníctvom kuriérskej služby Slovak Parcel Service. Kuriér vás pred dodaním bude informovať cez SMS a môžete sa s ním dohodnúť na čase, ktorý vám bude najlepšie vyhovovať. Tovar bude doručený nasledujúci pracovný deň od expedovania zásielky. O priebehu objednávky budete informovaný mailom, kde najdete čislo zásielky, ktorej stav možete sledovať online.

Prijímame

Prijímame

Okamžité online platby

Okamžité online platby

 

Táto stránka používa cookies. Viac info