Gumová vanička do kufra - Fiat TIPO Hatchback od r. 2016→

- presne kopíruje dno batožinového priestoru - zvýšený okraj 4-5 cm - neprepustí vodu ani chemikálie (benzín a pod.) - chráni batožinový priestor pred poškodením - vyrobená z modifikovaného polyetylénu - je ohybná, veľmi dobre sa s ňou manipuluje - farebné prevedenie: čierna Čítajte viac

Odosielame za 1-3 prac. dni

Možnosti dopravy

28,70 € s DPH

EAN: 230354

Výrobca: REZAW-PLAST

 • Ikona

  Kvalitný zákaznícky servis

  baví nás pomáhať vám, pýtajte sa!

 • Ikona

  Široký výber značiek

  tovar podľa značky vášho auta

 • Ikona

  8 rokov na trhu

  v obore sa vyznáme

 • Ikona

  Overené zákazníkmi

  na Heureka.sk

Gumová vanička do kufra - Fiat TIPO Hatchback od r. 2016→

Gumová vanička do kufra - Fiat TIPO Hatchback od r. 2016→

Odosielame za 1-3 prac. dni

28,70 € s DPH

Vaničky do kufra auta od výrobcu Rezaw-Plast

Rezaw-Plast je popredný poľský výrobca vaničiek do kufra auta od roku 1982. Patrí k najobľúbenejším. A to vďaka použitému materiálu z termoplastickej elastomérnej zmesi (syntetickej gumy) s vynikajúcou kvalitou s vlastnosťami podobnými prírodnému kaučuku, ale bez nepríjemného zápachu. A vysokým 4 - 5 cm okrajom. Gumové vaničky sú vyrobené presne pre typ vášho vozidla - do auta padnú ako uliate.

Okraj gumovej vaničky je vysoký približne 4,5 cm
Výhodou týchto vaní je zvýšený okraj 4 - 5 cm ( podľa typu vozidla ). Tvar gumovej vane zodpovedá typu vozidla (tvaru jeho batožinového priestoru) a pokrýva ho tak, aby všetky nečistoty ostali vo vaničke, mimo pôvodného čalúnenia. Gumová vanička do kufra je ideálna pre všetkých šoférov, ktorí často prevážajú v kufri rôzny materiál alebo doplnky. Či už sú to bežné rodinné nákupy, drobný sypký stavebný materiál, hlina zo záhrady, domáci miláčikovia alebo idete na rybačku či poľovačku vaničku v kufri určite oceníte.

Rezaw-Plast, poľský výrobca vaničiek do kufra auta Gumová vanička do kufra Rezaw-Plast  Protišmykový vzor vaničky spolu s vysokým okrajom 4,5 cm

Protišmykové prvky zabraňujúce pohybu nákladu ako aj samotnej vane
Typický guličkový zdrsnený vzor pre Rezaw-Plast zaistí prevážaný náklad proti samovoľnému posúvaniu sa v zátačkách. Protišmykové výstupky sú vysoké cca 4 mm, ich vrchná strana je navyše rastrovaná pre ešte väčšiu stabilitu položeného tovaru.

Vanička je vyrobená z odolného gumového materiálu
Je vyrobená zo syntetického kaučuku, ktorý je veľmi pružný, vďaka čomu je možné vaňu lubovolne ohýbať, vždy sa po ohnutí vráti späť do pôvodného tvaru. Nepraská. Nezapácha.
Vďaka svojim vlastnostiam materiál vaničky odpudzuje vodu, chráni pôvodné čalúnenie pred nečistotami a je odolný voči chemikáliám, prepichnutiu, roztrhaniu či škrabaniu. Je prakticky nezničiteľný.

Gumové vane do kufra nepraskajú, môžete ich ľubovoľne ohýbať  Vanička do kufra sa po ohnutí vráti späť do pôvodného tvaru, nepraská, nezapácha. Typický vzor pre Rezaw-Plast - protišmykové guličky

Čistenie a údržba je veľmi jednoduchá
Vanička do kufra je veľmi užitočná pre tých, ktorí si chcú uľahčiť čistenie batožinového priestoru po prenášaní všetkého možného. Postačia na to bežné čistiace prípravky. Prípadne ju len zľahka ostriekate záhradnou hadicou alebo vyprášite drobné nečistoty. Keďže je vanička ľahká, jednoducho sa s ňou manipuluje.

Výhody gumovej vaničky do kufra:

 • presne kopíruje dno batožinového priestoru
 • zvýšený okraj 4 - 5 cm
 • neprepustí vodu ani chemikálie (benzín a pod.)
 • chráni batožinový priestor pred poškodením
 • umývateľná
 • tepelná odolnosť -40°C až do +80°C
 • vyrobená z modifikovaného polyetylénu
 • je ohybná, veľmi dobre sa s ňou manipuluje
 • odolnejšia voči mechanickému poškodeniu, nedochádza k praskaniu materiálu

Video prezentácia vaničky do kufra auta od výrobcu Rezaw-Plast

 

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt kúpili tiež:

 Možnosti dopravy

Možnosti dopravy Dodanie kuriérom UPS - 3 € Kuriér UPS

 

Doručenie

Tovar doručujeme prostredníctvom kuriérskej služby Slovak Parcel Service. Kuriér vás pred dodaním bude informovať cez SMS a môžete sa s ním dohodnúť na čase, ktorý vám bude najlepšie vyhovovať. Tovar bude doručený nasledujúci pracovný deň od expedovania zásielky. O priebehu objednávky budete informovaný mailom, kde najdete čislo zásielky, ktorej stav možete sledovať online.

Prijímame

Prijímame

Okamžité online platby

Okamžité online platby

 

Táto stránka používa cookies. Viac info