Výhody deflektorov z našej predajne

Viete si predstaviť Váš automobil bez deflektorov? Skôr, než si odpoviete na túto otázku, prečítajte si tento krátky článok, ktorý Vám pomôže vybrať si správnu odpoveď:

Okenné deflektory (nazývané aj ako protiprievanové clony alebo ofuky okien) sú vhodným a praktickým doplnkom výbavy Vášho auta. Medzi ich hlavné výhody patrí napríklad i to, že pri otvorenom okne znižujú aerodynamický hluk, ale optimalizujú obtekanie vzduchu pri pohybe vozidla, čo znamená aj ochranu proti prievanu. Deflektory takisto chránia proti hmyzu, čiže už sa nemusíte báť otvoriť okná počas jazdy. Hmyz, hluk a prievan deflektory dokonale eliminujú. Táto správa isto poteší fajčiarov, keďže môžu mať otvorené okno počas jazdy.

Deflektory tiež zabraňujú prejavu tej horšej stránky prírody. Čiže zabraňujú zahmlievaniu skiel, ochrana proti stekaniu dažďovej vody je tiež samozrejmosť. Každý deflektor vďaka dymovej farbe značne znižuje priepustnosť UV žiarenia.

Deflektory dokonale slúžia nie len cestujúcim, ale aj oči náhodne okoloidúcich potešia. Deflektory totiž dodajú Vášmu automobilu dynamický a športový vzhľad.

deflektory

 

Viete si teraz predstaviť Vaše auto bez deflektorov? Predpokladám, že nie. Práve preto Vám ponúkame deflektory aj pre Vaše auto:

- Alfa Romeo

- Audi

- BMW

- Citroën

- Chevrolet

- Dacia

- Daewoo

- Fiat

- Ford

- Honda

- Hyundai

- Kia

- Lancia

- Land Rover

- Lexus

- Mazda

- Mercedes

- Mitsubishi

- Nissan

- Opel

- Peugeot

- Porsche

- Renault

- Seat

- Smart

- Subaru

- Suzuki

- Škoda

- Toyota

- Volkswagen

- Volvo

Predvoľby súkromia

Tento eshop používa ku skvalitneniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto eshopu s tým súhlasíte. 

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti