Koberce do auta na mieru

Pridané: 20.3.2024 08:00:00 Počet zobrazení: 65

20 Marec 2024

Pri výbere kobercov do auta, je dôležité venovať pozornosť nielen ich vzhľadu, ale aj ich praktickým vlastnostiam a kvalite.

Autokoberce vyrábame na mieru. Na obrázku sú nožnice a textilný autokoberec, krieda a meter. Zobrazuje výrobu autokoberca na mieru.

Ak hľadáte dokonalé riešenie pre vaše vozidlo, koberce na mieru predstavujú ideálnu voľbu, ktorá spája štýl s funkčnosťou a presnosťou. V článku sa pozrieme na rozmanitosť koberčekov do auta na mieru, a to nielen z hľadiska materiálu, ale aj ich typu.

Textilné koberce do auta na mieru: elegancia


Textilné koberčeky na mieru predstavujú ideálne riešenie pre letné obdobie, ktoré spája príjemný pocit pohodlia s praktickou ochranou vášho vozidla. Pripravujú sa na mieru, takže si môžete byť istý, že do vášho modelu auta budú perfektne sedieť. Máme až štyri farebné prevedenia, mnoho farebných variácií priadze a lemovky. Jednoduchou údržbou a vysávaním budú vyzerať stále ako nové. Sú skvelou voľbou a investíciou pre majiteľov áut, ktorí sa snažia udržať svoje auto čisté, štýlové a pohodlné.


V našom e-shope si môžete vybrať z troch kategórií: klasik, exclusive a luxus.

Keď si vyberiete značku a model vášho auta, tak sa vám zobrazia nasledujúce kategórie textilných koberčekov:


Kategória klasik: zaujme tých, ktorí hľadajú vynikajúcu kombináciu kvality a dostupnosti za najnižšie možné ceny na trhu.
Kategória exclusive: potešia náročných majiteľov áut, ktorí hľadajú zlatú strednú cestu. Koberce do auta vynikajú v dokonalom spojení kvality a ceny.
Kategória luxus: Absolútny vrchol luxusu v našom sortimente. Tento produkt je pre vás tou pravou voľbou, ak uprednostňujete nie len funkčnosť a estetiku, ale tiež pohodlie. Sú nazývané ako aj velúrové autokoberce do auta.

 

Autokoberec klasik na mieru od lacneautorohozeAutokoberec exclusive na mieru od lacneautorohozeAutorohoze luxus na mieru od lacneautorohoze

Gumové koberce do auta na mieru: odolnosť a praktickosť


Gumové koberčeky sú veľmi užitočné do jarného a zimného obdobia, kedy výborne ochránia podlahu auta od vody, snehu, blata ale aj chemikálií. Sú známe svojou kvalitou, trvácnosťou a odolnosťou. Sú rovnako ako textilné koberce do auta vyrábané na mieru, takže búdu perfektne sedieť do vášho auta. Zospodu sú protišmykové, takže nehrozí ich posúvanie po podlahe ako pri lacných vyhotoveniach kobercov.


V e-shope máte na výber medzi nízkymi gumennými kobercami na mieru a vysokými tzv. vaničkovými.

Gumenné koberce na mieru s nízkym okrajom 1,5 cm:


Sú vhodné pre majiteľov áut, ktorí preferujú do svojho auta gumenné koberce, ale rovnako dbajú aj o estetiku auta. Svojím nižším okrajom vyzerajú stále štýlovo, minimalisticky a plnia si svoju prácu gumového koberca. Chránia podlahu pred vodou, blatom a chemikáliami. Kvalitu zabezpečuje český výrobca Rigum.

Gumenné koberce s nízky okrajom 1,5cm českej značky Rigum

 

Gumenné koberce na mieru s vysokým okrajom 3 cm – vaničkové:


Ich výhodou sú vysoké okraje, ktoré zabránia veľkému znečisteniu podlahy auta na maximum. Nepustia špinu, ani vodu na podlahu auta, pretože tomu zabráni vysoký okraj a špina zostane v tzv. vaničke. Udržiavajú sa veľmi jednoducho, stačí len vodu vyliať a prípadne prepláchnuť čistou vodou. Kvalitu garantuje úspešná firma Rezaw plast.

Gumenné koberce s vysokým okrajom 3 cm – vaničkové od značky Rezaw Plast

 

Gumové vaničky do kufra na mieru: povinná výbava


Gumové vaničky do auta sú neviditeľní hrdinovia, ktorí chránia podlahu vášho vozidla pred nepriateľmi v podobe bahna, vody a iných nečistôt. Ich dôležitosť sa najviac prejaví v momentoch, keď sa vám nečakane vyleje niečo z nákupu ako napr. mlieko, jogurt, olej a pod. alebo pri cestovaní na dovolenku. V týchto chvíľach sa stanú vaším najlepším spojencom a investíciou, keď účinne zachytia a udržia všetky nepríjemnosti mimo podlahy vášho auta. Okrem toho, ich jednoduchá údržba a odolnosť voči náročným podmienkam zabezpečujú nielen lepšie pohodlie, ale aj dlhodobú ochranu vášho auta.


Na výber máte medzi nízkymi gumennými vaničkami na mieru a vysokými vaničkami na mieru.

 

Gumové vaničky s nízkym okrajom 1,5 cm na mieru:


Sú veľmi estetické a nenápadné, ale svoju funkciu ochrany kufra si vykonávajú výborne. Vyrábajú sa na mieru, takže zapasujú do vášho kufra bez problémov a budú chrániť každý jeho kúsok. Sú vhodné na každodenné použitie a klasické znečistenie kufra. Vyrábajú sa v Českej republike a na ich kvalitu sa môžete spoľahnúť.

Gumové vaničky s nízkym okrajom 1,5 cm na mieru od značky Rigum

 

Gumové vaničky na mieru s vysokým okrajom 4-5 cm na mieru:


Sú určené pre šoférov, ktorí svoj kufor využívajú veľmi prakticky a na maximum. Prenášajú v ňom rôzny materiál, hlinu do záhrady, chemikálie, farby, tekuté veci a pod. Povinnou výbavou by mali byť pre poľovníkov, rybárov, majstrov, záhradkárov... Vysoký okraj zabráni znečisteniu kufra auta aj pri veľmi veľkej špine, vode, blata a zadrží nečistoty, ktoré stačí potom len vyliať a prípadne vystriekať či prepláchnuť vodou. Kvalitu zabezpečuje líder na trhu Rezaw Plast.

 

Gumové vaničky s vysokým okrajom 4-5 cm na mieru Rezaw Plast

Koberčeky do auta na mieru ponúkajú nielen estetickú hodnotu, ale aj funkčnosť a ochranu pre interiér vášho vozidla. Bez ohľadu na to, či uprednostňujete gumové autorohože s ich vysokou odolnosťou alebo textilné koberce s ich elegantným vzhľadom, je dôležité vybrať si kvalitné koberce, ktoré budú vyhovovať vašim potrebám a štýlu jazdy. Nezabudnite, že povinnou výbavou každého auta by mala byť vanička do kufra.  Venujte pozornosť nielen ich vzhľadu, ale aj ich praktickým vlastnostiam, aby ste si mohli užívať komfort a štýl vo vašom vozidle každý deň. Budeme radi ak sme vám pri výbere pomohli a vyberiete si z našej ponuky.

 

Predvoľby súkromia

Tento eshop používa ku skvalitneniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto eshopu s tým súhlasíte. 

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti